Eklekt Desgin to nowoczesna forma firmy / biura projektowego które posiada bogaty wachlarz usług w zakresie Architektury, Wnętrz oraz Zieleni, Współpracujemy z właścicielami mieszkań, domów, powierzchni biurowych przy nowych budowach lub remontach. Nowa forma pracowni w stylu butik, lokal który sposobem urządzenia na wzór jednego z naszych projektów, pozwala naszym klientom poczuć się jak wewnątrz jednego z naszych projektów.
W ramach współpracy oferujemy zakres usług, od przygotowania projektu poprzez nadzór lub inwestycję pod klucz. Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia docelowej przestrzeni.            
Każdy projekt jest wspólnym przedsięwzięciem, które łączy aspekty formy i funkcji, architektury i estetyki w procesie dostosowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dokładamy starań aby wykorzystane materiały dały rezultat efektu ponadczasowego wnętrza, przestrzeni lub bryły. W imieniu klienta dbamy aby każdy projekt został docelowo staranie i dokładnie zrealizowany bez przypadkowości lecz z konsekwencją aby pomysł, wynik i spójność nie zostały zaprzepaszczone.
Zapewniamy Profesjonalną i rzetelną obsługę. Cechuje nas rzetelność, terminowość oraz dbałość o detale.
Zapraszamy do Nas, na krótkim spotkaniu przy kawie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
info@eklekt.pl
www.eklekt.pl
 
Back to Top