Architekt Wnętrz Kraków - nowoczesne biuro projektowe

Informacje o Eklekt Atelier

Eklekt Atelier

Eklekt Atelier to nowoczesna forma firmy / biura projektowego które posiada bogaty wachlarz usług w zakresie architektury, architektury wnętrz oraz zieleni. Współpracujemy z właścicielami mieszkań, domów, powierzchni biurowych przy nowych budowach lub remontach. Nowa forma pracowni w stylu butik, lokal który sposobem urządzenia na wzór jednego z naszych projektów pozwala naszym klientom poczuć się jak wewnątrz jednego z naszych aranżacji.

W ramach współpracy oferujemy zakres usług, od przygotowania projektu poprzez nadzór lub inwestycję pod klucz. Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia docelowej przestrzeni.

Każdy projekt jest wspólnym przedsięwzięciem, które łączy aspekty formy i funkcji, architektury i estetyki w procesie dostosowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dokładamy starań, aby wykorzystane materiały dały rezultat efektu ponadczasowego wnętrza, przestrzeni lub bryły. W imieniu klienta dbamy aby każdy projekt został docelowo staranie i dokładnie zrealizowany bez przypadkowości lecz z konsekwencją aby pomysł, wynik i spójność nie zostały zaprzepaszczone.

Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz realizacji wnętrz. Zapewniamy Profesjonalną i rzetelną obsługę. Cechuje nas rzetelność, terminowość oraz dbałość o detale.

projekty wnętrz Kraków, małopolska | aranżacje wnętrz Kraków

projekt aranżacji wnętrz we Wrocławiu

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie projektowania i realizacji wnętrz

Eklekt Atelier

to nowoczesne biuro projektowe oferujące szeroki zakres usług w dziedzinie Architektury, Wnętrz i Zieleni. Współpracujemy z właścicielami mieszkań, domów, przestrzeni biurowych przy nowych budowach lub remontach.

W ramach współpracy proponujemy szereg usług, począwszy od przygotowania projektu, poprzez nadzór, aż po kompleksową realizację inwestycji. Dobry projekt to pierwszy i jeden z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia planowanej przestrzeni.

Wejdź do współpracy

Zapraszamy do Nas, na krótkim spotkaniu przy kawie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

info@eklekt.pl