Nasze wyróżnienie – WINNER 2022


„GARDEN IN THE WOODS” ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY W KATEGORII
Koncepcja projektowania krajobrazu prywatnego.
W tym projekcie chcielibyśmy zaprezentować subtelne połączenie nowoczesnej architektury, która współgra z naturą. Całość obejmuje dobrze zaaranżowaną część rekreacyjną obejmującą basen przelewowy, siłownię z zagospodarowanym płaskim dachem w formie tarasu, altanę z elegancką kuchnią i grillem – jednak zacznijmy tę podróż od początku.

Naszym głównym celem było stworzenie prostego projektu opartego na współczesnej architekturze klasycznej, w każdej części jej „bryły”.

Główny Architekt: PRZEMYSŁAW CEPIELIK
ZESPÓŁ MALGORZATA KRUPA MARIA KULIG

APARTAMENT MIESZKALNY „COUVED” ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY


  • MIĘDZYNARODOWE BIENNALE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ 2022 – GRAND PRIX
  • 2023 KWIECIEŃ 2023 URBAN & ARCHITEKTURA DESIGN AWARDS – ZWYCIĘZCA ZŁOTEJ NAGRODY
  • NAGRODA I KONKURS A’DESIGN 2023 – SREBRNY MEDAL

Poza linią prostą. Koncepcja formy i kształtu odkrywa na nowo zakrzywione meble. Mieszkanie o powierzchni 66 m2. Jest on podzielony na dwie odrębne strefy. Dzięki racjonalnemu podziałowi funkcji architekt sprawia wrażenie doskonale zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej i nocnej.

Ogólny open space, niestandardowe traktowanie przejść pomiędzy strefami, rezygnacja z konwencjonalnych drzwi zachęcają do pójścia dalej. Architekt wybrał materiały takie jak kamień Khalo, tkaniny i płyty meblowe, które nadają wnętrzu naturalny charakter. Wszystko pozwoliło stworzyć oryginalne i eleganckie wnętrze.

Główny Architekt: PRZEMYSŁAW CEPIELIK

ZESPÓŁ MALGORZATA KRUPA, ASIA PISZCZEK, EWELINA SŁOMSKA, GRZEGORZ BUKOWSKI